Z deníku escort společnice: Velikonoční zajíček

Velikonoční zajíčekNa Velikonoce jsem se těšila už od února. Naplánovala jsem si, že poctím rodiče svojí návštěvou a strávím u nich v domku tři pohodový dny. Dny bez práce, tedy i bez sexu. Už jsem se viděla, jak se vyhřívám jen v tangách na lehátku na zahradě, první jarní paprsky mě lechtají na prdelce a já se cpu tvarohovým mazancem od mámy. Jenže… Máma volala, že vyhráli s tátou nějakej pobyt v lázních a že odjíždí zrovna na Velikonoce. To víte, pro naše je pobyt v zapadlym českym lázeňskym městečku událostí roku! No jo, přála jsem jim to. Akorát jsem se musela smířit s myšlenkou, že budu trčet o jarních svátcích doma. Ale aspoň si vydělám peníze navíc a budu si moct koupit tu nádhernou kabelku, pomyslela jsem si.

V pátek se mi žádnej klient neozval, v sobotu taky ne. No jo, všichni zadaní a ženáči tráví tyhle dny se svejma polovičkama, který sice pravidelně podvádí (například se mnou), ale o víkendech se můžou přetrhnout, aby se předvedli jako ti nejlepší manželé, otcové, partneři a milenci. V neděli už jsem si říkala,že si asi po celý Velikonoce nevrznu, když v tom mi zazvonil mobil. Ozval se příjemný hlas, tipovala jsem to na chlapa kolem čtyřicítky. Domluvili jsme se na devátou večer u něj doma. Vilová čtvrť kousek za Prahou.

Můj tip se ověřil. Otevřít mi přišel fakt sympatickej čtyřicátník se sexy strništěm na bradě. Hezky voněl, byl opálenej, prostě k nakousnutí. Už jsem se těšila, jak hezky si s ním zařádím (a hlavně jak nechám na sobě řádit jeho). To jsem ještě netušila, že obhospodařovat mě ten večer bude někdo jinej. „Můj syn na vás už čeká v ložnici. Je dost nervózní, to víte, první sex. Dneska slaví osmnáctiny, tak jsem se rozhodl zbavit ho už konečně panictví,“ usmíval se na mě sympaťák a dodal: „Dyť by se mu kluci smáli.“ Tak fajn, jde se na to. Doufám, že ten zajíček bude aspoň vědět, kam mi ho má strčit, pomyslela jsem si.

Klučina nebyl zas tak špatnej, v podstatě to byla nevyzrálá verze jeho otce. Nechápala jsem, jaktože se svou vizáží ještě nikdy nepřetáhl třeba spolužačku, asi je moc stydlivej, blesklo mi hlavou. Měli jsme na to hodinu, což bylo podle mého odhadu zbytečně moc času. Tenhle bude hotovej do pěti minut a pak bude z toho všeho tak vykulenej, že už se mu znova nepostaví. „Tak chlapečku, dneska si to spolu hezky užijeme, co ty na to?“, rajcovně jsem se na něj podívala a zmocnila se jeho poklopce. Kupodivu jeho nástroj už byl v pozoru. Nasadila jsem kondom a předvedla mu luxusní orálek. „Nemohla bys mi udělat striptýz, prosííííím!“, škemral zajda jako malý děcko a já mu nemohla nevyhovět. Nejdřív jsem svlíkla jeho, poručila mu, ať si lehne na postel a dívá se. Pak jsem si před ním pomalinku začala sundavat průsvitnou košilku, podkolenky, kalhotky…Jeho penis byl evidentně připravenej poprvé zasunout. Provedl to rychle, trochu nešikovně a nemotorně, ale napoprvé to nebyl nejhorší výkon. „Tak jak se ti to líbilo, zajíčku, hm?“ zeptala jsem se ho, když jsem se chystala oblíknout tanga. „Bylo to naprosto skvělý, ale ještě jsme neskončili, kočičko. Zbejvá nám patnáct minut!“ Zajíček se nezdál a napodruhé už to dělal ne jako amatér, ale jako celkem zkušenej milenec.

Musím přiznat, že velikonoční šukačka se zajíčkem byla pro mě velkým zpestřením a spíš zábavou než těžkou dřinou, jako je tomu někdy v jiných případech. Teď si doma prohlížím svoji novou kabelku, hladím se u toho na čičince a doufám, že se mi zajda zase někdy ozve. I když, jeho tátu bych si dala možná ještě radši…

Napsat komentář