Z deníku escort společnice: Tantrická masáž

Tantrická masážK Vánocům jsme dostaly od šéfa v práci nejen tučný balík kondomů, lubrikačních gelů a erotických hraček (který frajer samozřejmě někde dostal zadarmo a tak nám je dal), ale i poukázku na tantrickou masáž.

Tak jsem se objednala…

Co mě lákalo, bylo to, že mi ji bude dělat žena a že po mě nikdo nebude chtít žádnou odezvu (ne jako v práci, kde všichni chtěj, abych jim udělala slastný konec a nikdo nemyslí na mě). I když mi sex s ženskou nic moc nedělá – přece jen – něco jim chybí, masáž by mě mohla dostat…Teda když masérka bude vědět, kam přesně sáhnout.

Ještě než začala samotná masáž, masérka mi vysvětlila, co se při masáži děje, co můžu očekávat. Velkou neznámou pro mě byla dosud nepoznaná masáž intimních partií. Prý je součástí každé tantra masáže. Je zevní, ale může být i vnitřní, když dovolím. Dovolila jsem. Snad nedělám chybu.
Mám na sobě jen červený šátek, průsvitný, takže kdyby tam stál chlap, hned by ho ze mě serval a hodil mě na postel.
Ona mě jen v klidu položí na lehátko a začne. Po těle cítím peříčka, led, ale i teplé lávové kameny a její jemné prsty mezi stehny, které mě k neuvěření fakt dostávají. Pořád se vyhýbá mým partiím – já jako společnice bych šla hned po tom nejdůležitějším. Ale pravda je, že mě to její „vyhýbání“ fakt bere, jsem celá vlhká a ona si toho furt nevšímá a jen mi hladí zadeček a sjíždí mezi stehna.

Pak si mě obrátí zepředu, roztáhne mi stehna a než se vůbec dostane prstama dovnitř, jsem hotová. A nemůžu uvěřit sama sobě!? Tohle nikdy nikdo nedokázal!

Zpočátku jsem nevěřila, že to k ničemu může být. Ale začala jsem to doporučovat všem mým klientům, kteří se mi dříve svěřovali s tím, že nemohou svoji ženu doma udělat, a protože se za to stydí, chodí raději ke společnici. Jen nevím, jestli jsem neudělala chybu – zas nebudu mít kšefty. Ale dobrých skutků není nikdy dost.

Příspěvek byl publikován v rubrice Články se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář