Z deníku escort společnice: pondělky

těžké pondělkyValerie, 25 let

Pondělí 9.listopadu

Pondělky jsou nejslabší! Je po víkendu, první pracovní den v týdnu berou všichni vážně, a tak nejsou moc kšefty. Krize – nekrize. Ale že chci brát práci vážně i já – chudá společnice – to nikdo nepochopí. A proto je, až na výjimky, pondělní práce především pro náhodné klienty a beru vše, co se dá. Je to hnusný, ale nájem platit musím, a jídlo mi nikdo zadarmo nedá, stejně jako na školné, které si už kouskuju do čtyř splátek, abych měla co nejmenší výdaje.

Takže pondělní den strávený v hodinovým hotelu za barem nebo na vyhlášených ulicích před restauracemi, kde se scházejí obchodní partneři (tam mířím až večer). V obou případech, vyčkávám na chvíli, kdy bude mít někdo zájem o kvalitní společnici, která není žádná „mulatka“ a mluví česky.

Výhoda je, že v pondělí dopoledne a kolem oběda chodí fakt nadržený chlápci z „ulice“ – přesně řečeno z práce, potřebují se během obědové pausy trochu „uvolnit“ a společnice jim jen dodá trochu vzrušení – a jsou hned hotoví – takže často je to i snadná práce.

Horší jsou ty, co přijdou po šichtě po třetí hodině odpolední – dělnická třída. Tvrdá práce – tvrdý chlapi. Hodně vydrží, dlouho a jejich plná huba sprostých slov rozhodně nikoho (tedy mě) nevzruší. A ještě k tomu – vůni udrží minimálně a jelikož v peněženkách moc prachů pro společnici nemají, nejde se do pokoje s příslušenstvím, televizí a minibarem, ale do pokojíčku o jedné posteli a umyvadle, do kterého je hned pošlu s jejich nářadíčkem, protože čistota na těchto partiích je pro mě pravidlem. O syfilis a jiné zvěrstvo opravdu nestojím.

Ale není to vždy taková tragédie. Někdy si sex s drsňákem ze stavby užiju víc, než „milování“ s uťáplým kravaťákem z banky. Takovej Mario, vysokej urostlej dělník, kterýmu den co den pod rukama projde spousta malty a betonu, má velmi dobrou výbavu, se kterou bych se mimo pracovní sex asi i udělala.

Řeknu to srozumitelně –zakázala jsem si mít orgasmus s klientem. Dobře, budu upřímná – až na pár výjimek (bývalé přítele, dobré kamarády a chlapi od manželek, co potřebujou vědět, že ženskou dokážou udělat). Důvod – jedinej – jako společnice si nemohu dovolit mít orgasmus s každým, kdo mi ho tam strčí. A proto se snažím při „pracovním styku“ myslet na cokoli jiného než že má to svoje dobře vybavené nářadí právě na místě, které mě totálně rajcuje k udělání. Zase vymyslím hodně věcí do školy, posledně jsem přišla na projekt k diplomové práci, kterou bych už měla začít, jinak ze mě nebude doktorka a budu trčet navždy každé pondělky v hodinových hotelech a navíc bez orgasmu.

Ale abych došla k závěru – v pondělí se prostě nikdy neudělám! Proto se těším na úterý!

Napsat komentář