Vánoční orgasmus

 

Veselé vánoce10. prosince

Nenávidím nakupování vánočních dárků! Letos to udělám jednoduše. Rodině a blízkým nakoupím poukázky do jejich obchodů s oblečením a kosmetikou. Abych si nakupování aspoň trochu zpestřila a něco nadělila i sobě, zajdu si každoročně do mého nejoblíbenějšího obchodu s erotickýma pomůckama.

Kdysi jsem v něm pracovala, dobrej job, až na to, že mi tam pak začaly chodit víc ženský než chlapi a ztratilo to ten náboj, kdy jsem mohla zákazníkům vysvětlovat, jak to své přítelkyni, milence či manželce (to moc vědět ani nechtěli) nejlépe udělají novým vibrátorem nebo jak se používají správně Venušiny kuličky. Ti, co měli milenky, žádali příkladnou ukázku v šatně pro personál. Milovala jsem, jak slintali nad tím, když masturbuju sama se sebou. Stálí zákazníci se i přidávali…
…A proto jsem dostala padáka. Šéfovi se asi nelíbilo, že jemu jsem praktické ukázky neprezentovala – není divu, jeho žena měla kancelář hned vedle mé šatny a tohle bych si na krk nedala.

Všechny vzpomínky na mě padly, hned co jsem vešla do erotického obchodu – příště asi nakoupím přes internetový erotický obchod. Odcházela jsem s plnou taškou těch nejerotičtějších hraček a nemohla se dočkat, až je všechny vyzkouším (zkušebnu v erotickém obchodě by měli zařídit, i když je to nehygienické, my zkušení bychom ji uvítali).

Sedla jsem si do křesla a vytáhla jsem novinku, na kterou jsem se těšila už pěkně dlouho. Jen co roztáhnu nohy a zapnu vibrující přístroj, který nevypadá ani trochu uměle jako ostatní z řady erotických hraček, rozehřeju se touhou po orgasmu. Postaví se mi bradavky, scvrkne se mi žaludek, polije mě pot a po celém těle mám husí kůži! Tak tohle je pecka.

Jsem hotová! Do dvou minut, to se mi naposled povedlo v pubertě! A nemám dost, takže zkouším další různé polohy, jsem vlhká natolik, že bych mohla pokračovat až do noci. To taky budu, ale bohužel s klientem. Ale udělám psí smutné oči, pak hned ty svádivé kočičí, a třeba přistoupí na masturbaci s mojí novou hračkou.
Dobré nakupování prostě miluju!

Příspěvek byl publikován v rubrice Články se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář