Novoroční předsevzetí

 Opět se sešel rok s rokem, a tak si říkám, už od Silvestra, jaké bude moje předsevzetí?

Loni se mi to moc nevydařilo. Chtěla jsem prasknout s prací společnice a živit se brigádami u kamarádky v cukrárně. Jenže jsem netušila, že do cukrárny nechodí jen maminky s dětmi, ale taky mladí krásní tatínci, kterým doma manželky moc nedávají, takže dobří potencionální zákazníci.
Každý večer, co jsem přišla z cukrárny jsem si vzala mého oblíbeného robertka a dělala si to s představami o „cukrárnových“ zákaznících dokud jsem únavou z nekonečných orgasmů neusnula.
Po dvou týdnech jsem se stala zcela závislá na erotických hračkách. Zvykla jsem si natolik, že jsem bez dráždění a erotických představ nemohla být.
Když jsem zašla k jednomu psychologovi, co mi doporučila kamarádka (ta co vlastní cukrárnu – bála se asi, abych to nezkusila na nějakého zákazníka), řekl mi, že je to zcela normální vůči mému předchozímu zaměstnání a že jediný problém tkví v absenci muže a pohlavního aktu.

Tak jsem přišla na odpolední šichtu do cukrárny, bylo pondělí, a tak po neděli (dni, kdy se všichni přejedli sladkým u babiček a tetiček), nebyl ani jeden zákazník a já měla dost času na to si to vzadu v šatně udělat. Vytáhla jsem Venušiny kuličky z kabelky, sedla si do křesla a roztáhla nohy. Hladila jsem se a přivírala oči. Není nic úžasnějšího než vzrušení! Jen co je otevřu, stojí tam „tatínek“, co si chodí pro indiánky každé pondělí.
Začal se svlékat, přistoupil ke mně. Začala jsem ho líbat. Otočil si mě a udělal mi to zezadu. Nic lepšího jsem cukrárně nezažila!
Po týdnu mě kamarádka vyhodila. Tatínek se doma prokecl a na světě byla „fáma“, že ta z cukrárny svádí všechny chlapy ze sídliště a maminky přestaly cukrárnu navštěvovat. Přitom jsem byla jen nadržená a on mi chtěl pomoct.

A proto si od té doby nedávám předsevzetí a neměním práci, která mě baví.

Příspěvek byl publikován v rubrice Články se štítky a jeho autorem je admin. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.

Napsat komentář